Wizyta u dietetyka

Zajmuję się leczeniem dietą, chorób metabolicznych i dietozależnych, indywidualną i grupową edukacją z zakresu zdrowego stylu życia, układam indywidualne plany żywieniowe oraz rekomenduję nowatorski program odkwaszania i odtruwania organizmu. Moimi pacjentami są osoby mające problemy z nadwagą, otyłością, niedowagą, które chcą poprawić jakość swojego życia. Programy które proponuję są bezpieczne i skuteczne nie tylko dla dorosłych, ale także dla młodzieży i dzieci.

Przed pierwszą wizytą proszę przygotować:

Aktualne badania;

    • morfologia z rozmazem
    • badania ogólne moczu + jego pH (lub przynieść próbkę moczu na I wizytę)
    • lipidogram, profil tarczycowy (TSH, Ft3, Ft4)

Dziennik żywieniowy. Przygotowanie takiego dziennika polega na: sporządzeniu listy pokarmów, które jemy w ciągu dnia, wraz z godziną ich spożywania. Istotnym jest też fakt uwzględnienia ilości i rodzaju spożywanych płynów. Taki dziennik należy prowadzić prze 3 dni. Jest on niezbedny by zorientować się, jakie pacjent ma dotychczasowe nawyki żywieniowe. Lista leków/suplementów, jeśli takie przyjmujemy.

Pierwsza wizyta

 Na pierwszej wizycie, będę chciała Państwa trochę poznać, toteż przeprowadzę szczegółowy wywiad żywieniowy, zapytam o motywację i cele, będę chciała wiedzieć czy i jakie działania już Państwo podejmowali by utrzymać prawidłową masę ciała, chcę poznać też ewentualne możliwe przeszkody jakie mogą pojawić się na drodze do osiągnięcia Państwa celu i jeszcze wiele innych pytań.

Odpowiedzi na te wszystkie pytania, mają na celu pomóc mi ułożyć indywidualny, ,,szyty na miarę” program dzięki któremu, Państwa problem zostanie rozwiązany, raz na zawsze. Dokonam też, pomiarów antropometrycznych (waga, wzrost, obwody ciała) oraz przeprowadzę analizę składu ciał. Wszystkie wyniki zostaną omówione na spotkaniu.

Bardzo proszę ubrać się w wygodny strój, gdyż badanie analizatorem wykonuje się na gołych stopach a pomiary objętości ciała w samej bieliźnie.

odchudzanie-zgierz-lodz-strykow-kutno.png

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress